Ali Hoca Karaman ASKF Heyetini Kabul Etti

3.2.2020 16:11:41

Karaman ASKF Baskani ve Yönetimi MHP Genel Baskan Bas Danismani Dr. Ali Güler’i ziyaret etti.

Karaman ASKF Baskani Yasar Çaliskan Baskan Yardimcisi Göksen Sade, Genel Sekreter Polat Kilinç ve TFF Il Temsilcisi Ferhat Koç, Milliyetçi Hareket Parti Genel Baskan Bas Danismani Dr. Ali Güler’i MHP Genel Merkezinde ziyaret ederek Karaman Amatör Spor kulüpleri hakkinda bilgi paylasti. Karaman’da bulunan Amatör takimlarin durumlari ve sporcularin gelisimi ile ilgili degerlendirmelerde bulunan ASKF Baskani Yasar Çaliskan; “Karaman’da spor adina güzel gelismeler olmaya basladi. ASKF Yönetimimiz ile birlikte tüm branslarda gençlerimize spor yaptirmak için projelerimiz devam ediyor. Orta vadede iyi sonuçlar alacagimizi düsünüyoruz. Ankara’da önemli görevlerde bulunan Karamanli hemserilerimizden de Karamanda spor yapilmasina vesile olan Amatör Kulüplerimize destek bekliyoruz.” diyerek ayni zamanda Kazimkarabekirli olan Dr. Ali Güler’i devam eden amatör lig maçlarini izlemeye davet etti.

MHP Genel Baskan Basdanismani Dr. Ali Güler, Yeni seçilen ASKF Yönetiminin ziyaretinden çok memnun oldugunu belirterek; “Karaman’in en büyük STKlarindan biri olan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun faaliyetlerini memnuniyetle takip ediyoruz. Ankarada bulunan Ankara Karamanlilar Dernegi olarak Karamanli hemserilerimizin Ankara’ya geldikleri zaman bir evlerinin oldugunu hissetmesi için faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Dernegimiz çatisi altinda Karamanda spora destek vermek için isadamlarimiz ile bir program yaparak Amatör Kulüplerimize nasil destek saglayabiliriz bunun formüllerini arayacagiz. Karaman’da Gençlerimizi spora yönlendirerek kötü aliskanliklardan korumak için elele verip birlikte projeler üretecegiz. Ziyaretiniz için tesekkür ediyorum.” dedi. 

MHP Genel Merkezinde Dr. Ali Güler’i ziyaret eden Karaman ASKF Baskani Yasar Çaliskan, Baskan Yardimcisi Göksen Sade, Genel Sekreter Polat Kilinç ve TFF Il Temsilcisi Ferhat Koç Ali Hocaya Karaman Kalesinin fotografini olan tablo hediye ettiler. Dr. Güler; “Bu fotografi odamin en güzel yerine asacagim, bu tabloya bakarak Karaman özlemimizi bir nebze de olsa gidermis oluruz.” Diyerek tesekkür etti.