BASIMIZ SAG OLSUN

29.2.2020 15:58:50

TFF U19 Amatör Futbol maçlari öncesi sporcular sehit olan kahraman askerlerimiz anisina "Basimiz Sag Olsun" pankartiyla sahaya çikarak 1 dakikalik saygi durusunda bulundular.

Suriye'nin Idlib bölgesinde bulunan askeri güçlerimize rejim unsurlarinca düzenlenen hain saldiri sonucu sehit olan kahraman askerlerimiz anisina Karaman’da düzenlenen spor müsabakalari öncesi sporcular sahaya "Basimiz Sag Olsun" pankartiyla sahaya çikarak 1 dakikalik saygi durusunda bulundular. Ilk olarak Karaman Gençlik ve Spor Il Müdürlügü koordinesinde Yunus Emre Spor Salonu ve KMÜ Spor Salonlari’nda 15 ilden 24 takimin katilimi ile düzenlenen Anadolu Yildizlar Lig’i Hentbol Çeyrek Final müsabakalari öncesinde sporcular sehit olan kahraman askerlerimiz anisina "Basimiz Sag Olsun" pankartiyla sahaya çikarak 1 dakikalik saygi durusunda bulundular. Ardindan Karaman Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu koordinesinde Yunuskent Futbol Sahasi’nda düzenlenen TFF U19 Amatör Futbol maçlari öncesi takimlar sahaya "Basimiz Sag Olsun" pankartiyla sahaya çikarak 1 dakikalik saygi durusunda bulundu.

Idlib bölgesinde sehit olan kahraman Mehmetçik anisina düzenlenen bu uygulama yarin oynanacak müsabakalarda da devam edecek.