BAL Temsilcimiz Belli Oldu

21.8.2020 13:52:18

Karaman’i Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) temsil edecek olan takim kura ile belirlendi. Karaman Gençlik ve Spor Il Müdürlügünde düzenlenen kura çekimine Karaman Valisi Mehmet Alpaslan Isik, Gençlik ve Spor Il Müdürü Ali Osman Bebek, Türkiye Futbol Federasyonu Karaman Il Temsilcisi Ferhat Koç ile Karaman ASKF Baskan Vekili Göksen Sade ve kulüp yöneticileri katildi.

Kura öncesi konusan Karaman Valisi Isik, "Bölgesel Amatör Lig'de ilimizi temsil edecek olan takimi belirlemek için kura çekimi yapacagiz. Üç takim arasinda kura çekimi yapilacak. Hangi takim çikarsa çiksin Karaman'i en güzel sekilde temsil edecegine yürekten inaniyorum. Karaman Valiligi ve Gençlik ve Spor Il Müdürlügü olarak takimimiza her türlü destegi verecegiz" dedi.

Yapilan konusmalarin ardindan Karaman 1. Amatör Küme B gurubunda puanlari ayni olan Kilbasan Karadagspor ile Kazimkarabekir Belediyespor arasinda kura çekimi yapildi. Bu kura sonucunda Kazimkarabekir Belediyespor çikti. Ardindan Karaman 1. Amatör Küme A grubunun birinci Suduragi Gençlerbirligispor ile Kazimkarabekir Belediyespor arasinda kura çekimi yapildi.

Kuradan Suduragi Gençlerbirligispor çikti.Yapilan kura ile Bölgesel Amatör Lig (BAL) 2020-2021 sezonunda Karaman'i Suduragi Gençlerbirligi sor temsil edecek.

ASKF Karaman Yönetimi olarak kura çekilisimize katilan Sayin Valimiz Mehmet Alpaslan Isik'a tesekkür eder, 2019-2020 Futbol Sezonunda sergiledikleri performans ve katilimlari için bütün kulüplerimize tesekkür ederiz. Karaman'i BAL'da temsil edecek olan Suduragi Gençler Birligi Spor takimimiza basarilar dileriz.